KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13475282

nr 1347 5282

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Sverige. Komposition med man och kvinna. Signerad, numrerad EA III/XI, oramat löst blad. Bladets mått: 61x86 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:35:35

11/9 07:41:05 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander